Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor

Giriş Tarihi: 8.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği Genel Müdür Yardımcıları Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Birliği ve Tarım Kredi Yem’i ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldılar. Bölge Müdürü Vedat Altın "Balıkesir Bölge Birliği olarak verdiğimiz hizmet kalitesini her yıl bir kat daha arttırmak için çalışıyoruz"dedi.
Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdür Yardımcıları Sefa Çağlayan ve Kazım Çalışkan önce Balıkesir Bölge Birliği’ni ziyaret ettiler. Bölge Müdürü Vedat Altın, Bölge Birliğinin faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Altın yaptığı konuşmada “Balıkesir Bölge Birliği olarak verdiğimiz hizmet kalitesini her yıl bir kat daha arttırmak için çalışıyoruz. Eksikliklerimizi tespit ediyoruz ve buna göre program yapıyoruz. Çiftçinin akaryakıtından nakdi kredisine, tohumundan gübre ve ilacına kadar her ihtiyacını temin ediyoruz. Akşamları da oluşturduğumuz ekipler ile tertiplediğimiz köy toplantılarında bilgilendirme yaparak faaliyetlerimizi sürdürüyor ve Tarım Kredi’yi anlatıyoruz. Çiftçimize hizmetin ulaştırılmasında bizlere destek olan Genel Müdürlüğümüz yetkililerine de ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Genel Müdür Yardımcıları Çağlayan ve Çalışkan daha sonra Tarım Kredi Yem Fabrikasında gerçekleştirilen toplantıya katıldılar. Toplantıda Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Mehmet Sonsuz tarafından fabrikanın faaliyetleri hakkında bilgi sunuldu. Sonsuz, Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesi olan Tarım Kredi Kooperatifleri şirketlerinin piyasada ürün ve kalite yönünden güven duyulan firmalar olduğuna dikkat çekerek bu başarının tarım sektöründe 150 yıllık birikim ve tecrübenin sonucu olduğunun altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmet Kalitesi Her Yıl Artıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN