Türkiye'nin en iyi haber sitesi

UEDAŞ İftarda Buluştu

Giriş Tarihi: 10.7.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) ve CLK Uludağ Elektrik’in personelleri iftar yemeğinde bir araya geldi.
Balıkesir’in il merkezi ve ilçelerinde görev yapan personellerin katıldığı iftar yemeğine, Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız, Perakende Yönetmeni Vahide Yakut’un yanı sıra çalışanlar ve aileleri katıldı. Beş yıldızlı bir otelin havuz başında yapılan iftar programında tasavvuf müziği dinletisi verildi. Oruçlarını beraber açan ve sohbet eden şirket personelleri, geleneksel hale getirilen iftar daveti için yetkililere teşekkür etti. Yemekte konuşan Genel Müdür Mesut Efe, "Zor ve meşakkatli bir görev yapıyoruz. Şu kalabalıkta elektriklerin kesildiğini düşündüğünüzde, 2 buçuk milyon müşteriye hizmet verdiğimizi, insanlar için ne kadar ulvi görev yaptığımızı bilmemiz gerekiyor. Operasyonda çalışan arkadaşlarımız sıkıntılara karşı çalışıyorlar. Buradan arkadaşlarımızın eşlerine seslenmek istiyorum. Arkadaşlarımızın ruh hallerinin üst seviyede tutulması gerekiyor, morallerini maksimum düzeyde tutarak işe gönderin. Bazen telafisi mümkün olmayan durumlar olabiliyor. Eşlerinizin sizin gözünüzde değerli olduğu kadar bizler için de önemli olduğunu unutmayın" dedi.
CLK Uludağ Elektrik Perakende Müdürü Ali Erman Aytac ise yaptığı konuşmada ramazan ayının önemine değinerek; "Bu mübarek Ramazan ayında aynı sofrada buluşup orucumuzu açtık. İnşallah bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder. Ramazan ayı rahmet ve bereket ayı. Saha çalışanlarımız özellikle bu ayın zorluklarını daha fazla hissediyorlar. Balıkesir’in en büyük ailelerinden biriyiz. İnşallah daha nice Ramazan aylarında sizlerle bu sofralarda buluşmayı arzu ediyoruz" diye konuştu.
Bursa, Çanakkale ve Balıkesir’de gerçekleşen iftar programının ardından şirketin 14 Temmuz tarihinde de Yalova’da bir araya geleceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkesir UEDAŞ İftarda Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN