Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Kadın Kollarından, Kadınlar Günü Etkinliği

Giriş Tarihi: 8.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:22
AK Parti Kadın Kollarından, Kadınlar Günü Etkinliği
AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara bin adet Çuha çiçeği dağıtıldı.
Etkinliğe, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Hüseyin Manav ve milletvekili aday adayları da katıldı. Katılımın yoğun olduğu programda teşkilat mensupları ve milletvekili aday adayları halkla birebir ilgilenme imkânı buldu.
AKParti Kadın Kolları Yasemin Dora Kurtkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Kadınlar olarak bir kez daha 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde her alanda eşitlik istediğimizi, daha mutlu ve güvenli hayatlar özlediğimizi dile getiriyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kadınlarımız, kimi zorluklar yaşıyor. Fırsat eşitsizlikleri ve ayrımcılıkla karşı karşıya kalabiliyor. Bu sorunların aşılması için biz kadınlar hep birlikte ortak bir duruş geliştirmeli ve birbirimizin hakkına, hukukuna, özgürlüklerine sahip çıkmalıyız. Biz kadınların en büyük arzusu, huzurlu, kardeşliğin ve dostluğun hâkim olduğu bir ülkede hatta dünyada yaşamaktır. 4 milyonu aşan üye sayısı ile dünyanın en büyük kadın sivil toplum örgütlerinin başında gelen AK Parti Kadın Kolları istediğimiz şartların oluşmasında en büyük sorumluluk ve görevin kendisine düştüğünün bilincinde hareket etmektedir. Geçmişimizde rolü büyük olan kadınlarımızın, sevgiyi yüceltip, adaleti esas alarak ülkemizin geleceğine de damga vuracağına tüm kalbim ile inanıyor, 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutluyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Kadın Kollarından, Kadınlar Günü Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN