Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Emniyet Müdürü Aydoğdu’dan, TSO’ya İade-i Ziyaret

Giriş Tarihi: 26.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
İl Emniyet Müdürü Aydoğdu’dan, TSO’ya İade-i Ziyaret
İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu Bartın TSO’yu ziyaret etti.
Bartın TSO başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Aydoğdu’yu Başkan Cihat Çakır, Meclis Başkanı Halil Çelen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sami Karakaş ile Halil Balık karşıladı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TSO Başkanı Cihat Çakır yaptığı konuşmada; "Birçok farklı alanda faaliyet gösteren meslek gruplarında yer alan üyelerimiz Bartın da ticari yaşamın canlılığını ve hareketliliğini yansıtmaktadır. Bartın TSO olarak ildeki tüm kurum ve kuruluşlarla etkin bir iletişim ve işbirliği çabasında olmakla beraber, uyumlu ve başarılı bir çalışma dönemi içerisindeyiz. Hedeflerimiz Bartın’ı hem ekonomik olarak hem de sosyal açıdan en güzel yerlere taşımak olacaktır. Bu bağlamda Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’müze kapılarımızın sonuna kadar açık olduğu belirtmek isterim. Sizin Bartın’a en iyi şekilde hizmet ederek, aldığınız bu bayrağı en iyi yerlere taşıyacağınıza inanıyorum" diye konuştu.
İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu ise konuşmasında; "Ticaret ve Sanayi Odamız şehrin kalkınmasına yaptığı samimi katkılar ve gayretli çalışmalar her türlü takdirin üzerindedir. Sizin gibi kuruluşların, iş adamlarımızın ve sanayicilerimizin destekleri ve yaratılacak sinerji bölgemiz kalkınması için çok önemlidir. Bartın’a hizmet için birlik beraberlik içinde önemli projelere imza atacağımızdan eminim" ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Emniyet Müdürü Aydoğdu’dan, TSO’ya İade-i Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN