Tunç, Türkiye 1. Olan Halk Sağlığı Müdürlüğünü Tebrik Etti

Giriş Tarihi: 4.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Tunç, Türkiye 1. Olan Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğünü Tebrik Etti
Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Demir, doktor ve sağlık çalışanları ile birlikte AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u makamında ziyaret etti.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kanser Erken Teşhis ve Tarama konusunda Türkiye birincisi olan Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi çalışanlarını tebrik etti. Bartın Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Demir, “Bartın KETEM’in gerçekleştirdiği tarama sayısı ile Türkiye Birincisi olduk bu başarıda özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’da, sağlıkta önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bartınlı hemşehrilerimizin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmeleri için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Halk Sağlığı Müdürlüğümüz 60 aile hekimimizle en güzel hizmeti vermeye çalışıyor, tüm beldelerimize Aile Sağlığı Merkezleri kazandırdık, şimdi de merkezi konumdaki köylerimize Aile Sağlığı Merkezleri yapıyoruz, Kayadibi köyündeki Aile Sağlığı Merkezimizi de hizmete açtık, Kurtköy, Ellibaş, Kızılelma ve Tekkeönü Aile Sağlığı Merkezlerini de önümüzdeki günlerde ihale edeceğiz. Kanser Erken Teşhis ve Tarama konusunda Türkiye birincisi olan Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü KETEM çalışanlarını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tunç, Türkiye 1. Olan Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğünü Tebrik Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN