Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Eğitim Müdürü Çelik Köy Okulunu Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 11.3.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Milli Eğitim Müdürü Çelik Köy Okulunu Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Beşiri ilçesi Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencileri için toplanan kitapları okul idaresine teslim etti.
Toplanan kitapların teslimi için, Beşiri-Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu’na yapılan ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Übeydullah Aydın ve Petrol Ofisi İlkokulu Müdürü Ümit Dursun katıldı. Milli Eğitim Müdürü Çelik ve beraberindekileri, Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu okul idarecileri öğretmenler ve öğrenciler karşıladı. Okul idarecilerinden okul ile ilgili bilgi alan Çelik, öğrencilerin okuma arzusu kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi. Çelik, "Beşiri ilçemize bağlı Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencilerimizin yerel basında çıkan kitap talebi haberi üzerin büyük bir camia olan milli eğitim camiamız bu ihtiyacı kısa sürede kardeş okul vasıtasıyla giderdi. Petrol Ofisi İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerinin bu ihtiyacı giderme isteği bize ulaştığında ortaya koydukları duyarlılıktan dolayı kendilerine teşekkür ettik ve taleplerini kabul ettik. Okulda düzenlenen kitap toplama kampanyası çerçevesinde toplanan yaklaşık bin kitabı bu gün burada birlikte okul idaresine teslim ediyoruz. Bu yaşanan süreçte 3 mutluluğu birlikte yaşadık. İlki bu köyde okuyan sevgili öğrencilerimizin okuma arzusu ve kitap talebi, ikincisi bu talebi karşılamaya gönüllü olan Petrol Ofisi İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin duyarlılığı, üçüncüsü ise iki sevindirici gelişmenin finali olan bu güzel buluşma ve talebin yerine teslimidir. Ben Petrol Ofisi İlkokulu öğrenci, öğretmen ve idareci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, okuma arzusunu ortaya koyan Beşpınar köyü öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerini kutluyorum" dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Beşpınar köyü ziyaretinin ardından Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne giderek, burada Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Übeydullah Aydın’dan ilçenin eğitim durumu ile ilgili brifing aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Eğitim Müdürü Çelik Köy Okulunu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN