Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Hizmet İçi Eğitim Semineri

Giriş Tarihi: 29.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Hizmet İçi Eğitim Semineri
Milli Eğitim Müdürlüğü ile Öğretmen Akademisi Vakfı arasında imzalanan protokol gereği ’Eğitim yöneticisi ve geliştirme programı’ projesi kapsamında 70 okul idarecisine hizmet içi eğitim semineri verilmeye başlandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, hizmet içi eğitimler sayesinde eğitimciler arasında kaynaşmanın sağlandığını belirterek, kendilerini daha da geliştiren eğitimcilerin farklı bakış açısıyla sorunları çözdüklerini söyledi. Batman merkez Anadolu Lisesi’nde başlayan eğitim seminerinde ’Öğrenmeye liderlik etmek, toplumda liderlik, geleceğe liderlik, ilişkileri yönetmek kurumu tanıma ve yönetme’ gibi konularda eğitim verileceği belirtildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, semire katılan idarecileri ziyaret ederek bilgi verdi. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, uzmanlar tarafından verilen eğitimde idareciler arasında kaynaşmanın olduğunu, verilen eğitim ile idarecilerin farklı bir bakış açısıyla sorunları çözdüğünü söyledi. Her zaman eğitimin içinde olduklarını hatırlatan Çelik, "Bu eğitimde her şeyden önce bir paylaşım söz konusu, bu nedenle verilen eğitim dışında bilgi birikim ve tecrübeler de paylaşılmaktadır" dedi.
Toplam 100 saat verilecek eğitimin 4 hafta süreceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Hizmet İçi Eğitim Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN