Öğrencilerden ’Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’ Projesi

Giriş Tarihi: 7.4.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
Öğrencilerden ’Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’ Projesi
Sason İstiklal Ortaokulu ve merkez Zorköy Ortaokulu, ’Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin” projesi farkındalık oluşturma standı açtı.
Sason İstiklal Ortaokulu ve Zorköy Ortaokulunun, Eylül ayından bu yana yürüttüğü proje kapsamında, Park AVM’de resim sergisi ve stant açıldı. Toplumda farkındalık oluşturmak için açılan stant ve resim sergisini ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, proje hakkında öğretmenlerden ve proje il koordinatörü Nazlı Aypak’tan bilgi aldı.
Projenin önemli olduğuna dikkat çeken Çelik, "Yürekleri kocaman olan sevgili çocuklar, bu anlamlı projede yer almış olmanız, projeyi çok daha önemli ve anlamlı kılmakta. Yaşadığımız toplumun ve dünyanın sevgi dolu, merhamet dolu olmasını istiyorsunuz. Bunu istediğimiz için bu mesajı küçüklerinize, akranlarınıza ve topluma vermeye çalışıyorsunuz. Bu nedenle bu gün buradasınız. Bu güzel proje ile toplumda farkındalık oluşturma ve doğru mesajı vermek için, Sason İstiklal Ortaokulu ve Batman merkez Zorköy Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerimizin bize örnek olacak bu çalışmayı ortaya koymaları çok anlamlıdır. Milli Eğitim Camiası olarak, sizinle gurur duyuyoruz, sizi seviyoruz, hepiniz çok değerlisiniz. Bu güzel projede emeği geçen öğretmen arkadaşlarımızı, siz sevgili öğrencilerimizi ve böylesi güzel çalışmalara destek sunan, Batman Park yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.
Proje kapsamında AVM’de açılan resim sergisinde, vatandaşlara el broşürleri verilerek farkındalık oluşturulma amaçlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrencilerden ’Ailemiz Her Şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’ Projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN