Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye Başkanı Memiş, Zabıtalarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 3.4.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Belediye Başkanı Memiş, Zabıtalarla Bir Araya Geldi
Belediye Başkanı Mete Memiş düzenli olarak gerçekleştirdiği personel toplantıları kapsamında Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.
Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Zabıta Müdür Vekili Raif Kalekahyası ve Zapıta personelinin hazır olduğu toplantıda, Başkan Memiş, "Kanunların bize verdiği yetkiyle halkımıza eşit miktarda hizmet vermeye çalışacağız. Bayburt Belediyesi’nin geleceği hepimizden önemlidir. Bayburt Belediyesi başarılı olur bu başarı benim değil hepimizindir. Hepimiz en verimli şekilde çalışmak zorundayız" dedi.
Şehrin düzeninin kendilerine emanet olduğunu kaydeden Başkan Memiş şu ifadelere yer verdi:
"Sizler Belediyenin Halka Bakan Yüzüsünüz"
"Görevlerimizi yaparken adaletli olmalı ve kimsenin hakkını kimseye geçirmemeliyiz. İnisiyatif varsa bu vatandaşın lehine olmalıdır. Siz belediyenin halka bakan yüzüsünüz. Ben hepinize güveniyorum. Bu şehrin düzeni bize emanet edildi. Sadece alt yapı çalışmalarında değil diğer tüm görevlerimizi yerine getirirken de kamu düzenini korumak zorundayız."
Toplantının sonunda zabıta personelinin görüş ve önerilerini not eden Başkanımız Mete Memiş, zabıtalara görevlerinde başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Başkanı Memiş, Zabıtalarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN