Polis Teşkilatı Kuruluşunun 170. Yıl Dönümünü Kutluyor

Giriş Tarihi: 4.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Polis Teşkilatı Kuruluşunun 170. Yıl Dönümünü Kutluyor
Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 170. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutluyor. Kutlamalar çerçevesinde, İl Emniyet Müdürü İsa Bülent Kaya beraberinde bir heyetle Vali Yusuf Odabaş’ı makamında ziyaret etti.
Günün anısına Vali Odabaş’a çiçek takdim eden heyet, Vali Yusuf Odabış’ı 10 Nisan Cuma günü yapılacak olan kutlama etkinliklerine davet ettiler.
Ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Vali Yusuf Odabaş Polis teşkilatının 170. yıldönümünü kutlayarak, başarılarının devamını diledi.
VALİSİ YUSUF ODABAŞ POLİS TEŞKİLATININ 170. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJİ
Bu arada Bayburt Valisi Yusuf Odabaş polis teşkilatının 170. Yıl dönümü kutlama mesajı yayınladı. Vali Odabaş mesajında; “Emniyet Teşkilatımız kuruluşundan itibaren yasalar çerçevesinde kamu düzeninin korunması suçların önlenmesi, aydınlatılması ve suçluların yakalanması gibi görevleri layıkıyla yerine getirmiştir. Tarihinden ve milletinden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini halkla beraber en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.
Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hâkimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok hayati görevi mesai mefhumu gözetmeksizin üstlenmiş olan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 170. yıldönümünü içtenlikle kutluyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle Bayburt’ un huzurlu ve güvenli bir şehir olmasında görevlerini üstün gayret ve başarı ile yerine getiren tüm Polislerimizin Polis Haftasını kutlarken; şehit olan Polislerimize Allah’ tan rahmet, gazi olan Polislerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum. İlimizde ve Ülkemizde görev yapan tüm polislerimize ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis Teşkilatı Kuruluşunun 170. Yıl Dönümünü Kutluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN