Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Gençlik Kolları Kutlu Doğum Programı Düzenleyecek

Giriş Tarihi: 18.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 19.4.2015 02:16
AK Parti Bayburt Gençlik Kolları Kutlu Doğum Programı Düzenleyecek
Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığının organize ettiği Kutlu Doğum Haftası Kuran Tilaveti programının 21 Nisan Salı Günü Kapalı Spor Salonunda Saat 19:00 da gerçekleştirileceğin belirtildi.
Bayburtlu Sanatçı Abdurrahman Önül’ün İlahi Konseri vereceği programda Erih-Der Semazen ve Diva İlahi Grubu gösterileri ile programa renk katacak . 14-20 Nisan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları İl Başkanı İbrahim Kaymak’ta kutlu doğumla ilgili verdiği mesajda şunları kaydetti: “Her iki cihanda mutluluğa ulaşmanın yolu, dünya hayatında elde edeceğimiz en değerli hazine Allah Resulünü (s.a.v) tanımaktır. İman etmek, O’nu sevmek, yüce Rabbimize lâyıkıyla kulluk etmek ve rızasını kazanmak en büyük nimettir.
Sevgili Peygamberimizin güzel ahlakını ve örnek hayatını kendimize düstur edinmeli, sünnetini yaşama ve yaşatma gayretiyle emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız.
Bu vesileyle, Kutlu Doğum Haftası’nın ülkemizde, İslam coğrafyasında ve tüm dünyada sevgi, şefkat, hoşgörü, adalet ve huzur ikliminin hâkim olmasına vesile olması temenni ediyorum. Yolumuzu aydınlatan, gönüllerimizi sevgiyle dolduran Peygamber Efendimizin şefaatine nail olabilmek duasıyla tüm İslam âleminin kutlu doğum haftasını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Bayburt Gençlik Kolları Kutlu Doğum Programı Düzenleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN