Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu

Giriş Tarihi: 18.5.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 10:10
Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu
Belediye Başkanı Mete Memiş, mahalle muhtarlarıyla periyodik olarak düzenlediği toplantılarına devam ediyor.
Şehir merkezindeki 14 mahallenin muhtarıyla gerçekleşen toplantıda, Bayburt’un sorunları ve şehrimizde gelecekte nelerin yapılabileceği konuşuldu.
Belediye Başkan Yardımcıları Nesimuttin Selçuk, Şahin Kızılaslan belediye meclis üyeleri ile birim müdürlerinin katıldığı toplantıda açıklamalarda bulunan Başkanı Memiş, hali hazırda yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi.
Ağırlıklı olarak kentsel dönüşüm projelerinin konuşulduğu toplantıda Başkan Memiş şunları belirtti: ’’TOKİ’de kentsel dönüşüme bakan daire başkanı geçtiğimiz günlerde buradaydı. Kentsel dönüşüm yapılması planlanan Genç Osman Mahallesi’nde incelemelerde bulunduk. Kısa bir zaman içinde kamulaştırılması yapılan alanlarda uygulama başlayacak. 2. etap için ise TOKİ’den bizim adımıza ihale açması için talepte bulunduk. Veysel Mahallesi’nde de bu çalışmalarımız devam ediyor.’’
Muhtarların görüş ve önerilerini Belediye Başkanı bir bir not alırken birim müdürleri ise yapılan çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Başkanı Memiş Mahalle Muhtarlarıyla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN