Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik Tenisçiler Katılım Belgelerini Başkan Bakıcı’nın Elinden Aldı

Giriş Tarihi: 20.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 19:05
Minik Tenisçiler Katılım Belgelerini Başkan Bakıcı’nın Elinden Aldı
Bozüyük Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu öğrencileri, başarıyla tamamladıkları “Minik Eller Teniste” projesi katılım belgelerini düzenlenen törenle Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın elinden aldı.
Okulda düzenlenen törene Belediye Başkanı Fatih Bakıcı eşi Emine Bakıcı ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Halk Eğitim Merkezi Müdür Vekili Rıdvan Güner, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı çocukların aktif olmalarının önemli olduğunu belirterek “Güzel bir etkinlik oldu, kışı boş geçirmediler, ellerinden geldikleri kadarıyla da kurslara katıldılar. Önemli olan çocuklarımızı aktif hale getirebilmek ve spor yapmalarını sağlamak” dedi. Konuşmasında ayrıca bu kursların eğitime katkı sağladığını belirten Başkan Bakıcı “O yüzden biz kurslarımıza ağırlık veriyoruz. Çocuklarımız gelsin kurslarımıza katılsınlar, farklı alanlarda arkadaşlarıyla beraber olsunlar. En azından spor yapsınlar” dedi.
Okul Müdürü İlknur Mert de, Bozüyük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde ilk olarak “anne-çocuk tenis kursu” olarak açıldığını, daha sonra bu kursun “Minik eller teniste” projesine dönüştürüldüğünü belirterek bu spora kabiliyetli öğrencilerin çalışmalara devam ettiğini söyledi. Ayrıca bu proje sayesinde raketle ilk defa buluşan öğrencilerin ufkunda yeni bir pencere açıldığını da dile getiren Okul Müdürü Mert başta Belediye Fatih Bakıcı olmak üzere projeye destek veren herkese teşekkür etti.
Minik tenisçilere katılım belgelerinin verilmesinin ardından ise Okul Müdürü Mert Başkan Bakıcı’ya Teşekkür Plaketi takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Tenisçiler Katılım Belgelerini Başkan Bakıcı’nın Elinden Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN