’i Bölge Ve Ülke Çapında Tanıtacak “Bilecik İçin Söyle” 2’inci Klibi Çekiliyor

Giriş Tarihi: 1.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
Bilecik’i Bölge Ve Ülke Çapında Tanıtacak “Bilecik İçin Söyle” 2’inci Klibi Çekiliyor
Belediyesi tarafından hazırlanan ve Bilecik’in hem bölge çapında hem de ülke genelinde tanıtılması anlamında büyük katkılar sağlayan ’’Bilecik İçin Söyle’’ çalışmasının 2’inci klibinin kısa zaman sonra yayınlanması bekleniyor.
Yerli müzisyen ve şarkıcılardan oluşan, yaklaşık olarak 150 bin kişinin izlediği çalışmanın 2’inci klibi, kısa süre sonra yayınlanacak. Bilecik’in birçok alanda tanıtımını sağlayan klip; köy, belde ve ilçelerindeki doğal ve tarihi güzelliklerini izleyicilerle buluşturuyor.
SERDAR TUNCER KLİPTE ŞİİR OKUYACAK
Profesyonel bir görüntü çekimiyle hazırlanan klipte, başta tarihi yapılar olmak üzere, Bilecik bölgesine ait yöresel kıyafetler ve yaşam tarzından izler taşıyan çalışmada usta şair ve Sunucu Serdar Tuncer, kendine has üslubuyla okuyacağı şiirle klibi süsleyecek.
Koordinatörlüğünü Bilecik Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü İsmail Cihan’ın, yönetmenliğini ise, Müzik Eğitmeni Ayhan Çil’in yaptığı, çekim ve kurgu çalışmalarının da Bilecik Belediyesi teknik ekibi tarafından hazırlanan ’’Bilecik İçin Söyle 2’inci Klibi’’ Bilecik’in turistik yerlerinin de tanıtılması açısından büyük bir öneme sahip. Bilecik’e ait ezgilerin, tarihi ve doğal görüntülerle süsleneceği klipte, Bilecik Belediyesi Müzik Kurslarında eğitim alan kursiyerler de becerilerini sergilediler.
ŞEHRİN TANITIMINA FAYDA SAĞLAYACAK
Belediye Başkanı Selim Yağcı, proje hakkında yaptığı açıklamada; gerçekleştirilen çalışmanın hem Bilecik adına hem de Bilecik’e ait birçok değeri tanıtma açısından çok güzel ve başarılı bir faaliyet olduğunu belirtti. Yeni oluşturulacak klibin yapımında emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik için hazırlanacak olan 2. klibin de şehrin tanıtımına ilişkin faydalı katkılar yapacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik’i Bölge Ve Ülke Çapında Tanıtacak “Bilecik İçin Söyle” 2’inci Klibi Çekiliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN