Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaldırımlara Döşenen Demir Dubalar Tahrip Ediliyor

Giriş Tarihi: 3.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Kaldırımlara Döşenen Demir Dubalar Tahrip Ediliyor
Belediyesi tarafından kavşak ve sapaklara yerleştirilen bazı dubalara kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar veriliyor.
Bilecik Belediyesi tarafından yaya kaldırımlarına yapılan ve yayaların rahatlıkla yürüyebilmesine imkan sağlamak, kaza, trafik karmaşası bulunan ve park edilmemesi gereken noktalara demir sabit kalıcı dubalar döşenmişti. Fakat bazı sorumsuz kişi ve kişilerce dubalar tahrip edilirken aynı zamanda kaldırım taşlarına da zarar veriliyor.
Konuya tepki gösteren vatandaşlar, bu dubaların herkesin malı olduğunu belirterek, "Vatandaşın ödediği vergilerle yapılmakta. Bazı duyarsız ve sorumsuz kişi ve kişiler dubaları tahrip ederek kamu malına zarar veriyor. Vatandaşların ve sürücülerin daha dikkatli olmalarını ve plastik ya da demir dubalara zarar verilmesini istemiyoruz. Belediyenin özellikle araç parkını önlemek için çeşitli noktalara yerleştirdiği plastik dubalar sürücüler tarafından ezilerek veya kırılarak tahrip edilip zarar veriliyor. Bazı sürücülere duba da fayda etmiyor" diye tepkilerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaldırımlara Döşenen Demir Dubalar Tahrip Ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN