Bozüyük Halk Eğitim Merkezinde Kuşak Terfi Sınavı Yapıldı

Giriş Tarihi: 25.5.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 11:33
’in Bozüyük ilçesi Halk Eğitimi Merkezinde Tekvando kursiyerleri kuşak terfi sınavında ter döktü.
Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu, Zafer İlkokulu ve Halk Eğitim Merkezinde kurs gören, çoğunluğu beyaz kuşak öğrencilerinden oluşan Bozüyük Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, beyazdan sarıya, sarıdan yeşile, maviden kırmızı kuşağa terfi etmek için öğrendikleri Tekvando tekniklerini sergilediler. Dayanışma ve disiplinin ön plana çıktığı kuşak sınavı sonunda başarılı olan sporcular bir üst kuşağa geçme hakkı kazandılar.
Türkiye Tekvando Federasyonu ve Halk Eğitim Merkezi Tekvando Antrenörü Güven Tanyeri, yaptığı açıklamada, “Kuşak terfi dönemleri sporcu gelişimi için çok önemlidir. Kuşak terfi sınavlarını ailelerimizin katılımı ile coşkulu bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Bizler sporcularımızın yetişmesi için büyük çabalar harcıyoruz. Destek verip, emek vermeye bilgimizi paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.
Güven Tanyeri, desteklerinden dolayı Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi’ne, okul idarecileri ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Sınav, sporculara yeni kuşaklarının takılması ve fotoğraf çekimi ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozüyük Halk Eğitim Merkezinde Kuşak Terfi Sınavı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN