Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Bayram Denetimi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 20:53
Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Bayram Denetimi
Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde, bayram şekeri, kolonyası ve tatlı satışı yapan iş yerleri ile kapalı pazardaki esnafı denetledi.
Bayramlık tatlı ve baklavalara ilişkin olarak da denetimler yapan ekipler, vatandaşların diğer zamanlarda olduğu gibi bayramda da daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almalarını sağlıyor. Vatandaşların sağlıklı ve kaliteli bir hizmet amacıyla çalışmalarını sürdüren Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kontrollerde genel hijyen şartlarının yanı sıra, iş yerlerinin ruhsat kontrollerini de yaparak, ürünlerin satış şartlarına uygun şekilde yapılıp yapılmadığını inceledi. Gıdaların son kullanma tarihi ve fiyatını inceleyen ekipler, gerekli durumlarda esnafa çeşitli uyarılarda bulundu. Halkın sağlığına zarar veren ve tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması yönünde yaptırımlar uygulayan ekipler, herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşılması durumunda 153 numaralı telefonların aranması uyarısında bulundu.
Zabıta Müdürlüğü yetkilileri ayrıca, vatandaşların açıkta satılan kuruyemiş ve şekerlerin alınmaması ve bu yöndeki uygunsuzlukların bildirilmesi uyarısında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden Bayram Denetimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN