Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmaneli Kaymakamı Çakıcı’nın Ramazan Bayram Mesajı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Osmaneli Kaymakamı Çakıcı’nın Ramazan Bayram Mesajı
Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Çakıcı, mesajında; dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğu ve sevincinin yaşandığını belirtti. Çakıcı, "Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı örf ve adetlerimizle süsleyip, geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek, geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan sevgi günleridir. Bayramlar, sevinçleri büyütme mevsimidir. Önce gönüllerimizi bir sevgi yumağı haline getirelim, sonra annelerimizin ve babalarımızın gönüllerini alalım. Evlerin canlı bayramları olan çocuklarımızı, şefkat ve merhamete muhtaç öksüz ve yetimleri, yoksul ve kimsesizleri, evinde ve yatağında ziyaretçi bekleyen insanlarımızı sevindirmeyi unutmayalım. Asırlardan beri birlik-dirlik içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan bu Ramazan Bayramının da millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.
Çakıcı, bayramın, Türkiye’de ve dünyanın muhtelif yerlerinde acı, sıkıntı ve zorluklar içindeki insanların gönüllerine inen bir cemre olmasını temenni ederek, şöyle devam etti:
"Bu vesile ile bayram günleriyle sınırlı olmaması gerektiğine inandığım hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde, günlerinizin bayram mutluluğu ile geçmesini tüm içtenliğimle diler, tüm kamu görevlisi arkadaşlarımın ve Osmaneli halkımın,tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmaneli Kaymakamı Çakıcı’nın Ramazan Bayram Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN