Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valisi Köşger Göreve Başladı

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Bingöl Valisi Köşger Göreve Başladı
Son Valiler Kararnamesi ile ’e atanan eski Sinop Yavuz Selim Köşger, şehre gelerek yeni görevine başladı. Vali Köşger, teslim aldığı bayrağı el birliğiyle daha yükseklere taşımanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.
Resmi Gazete’de 19 Şubat’ta yayımlanan son Valiler Kararnamesi ile Van’a atanan Vali İbrahim Taşyapan’dan koltuğu devralan yeni Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, bugün Bingöl’e geldi. Valilik önünde kurum amirleri ve STK temsilcileri tarafından karşılanan Vali Köşger, makama geçerek, kısa bir basın açıklaması yaptı.
Sinop’tan Bingöl’e atandığını belirten Vali Köşger, "Bugün Bingöl’e geldik ve vazifeyi teslim aldık. Bundan sonra hep birlikte orkestra uyumu içerisinde, bayrağı daha iyi noktalara, daha ileri götürmek için gayret edeceğiz. Burada bizimle birlikte uyum içerisinde çalışan bütün arkadaşlarımızla en iyi hizmeti üretmeye çalışacağız. Bingöl, ülkemizin güzel bir yurt köşesi gelişmiş, kalkınmış ülkelerin hepsi ülkesinin her santimetre karesini, her bir köşesini ihtimamla oraya el değdirerek, emek sarf ederek, özenle elden geçiren ülkelerdir. Aynı zamanda gelişmiş, kalkınmış ülkeler her bir ferdini, hiçbir ferdi ihmal etmeksizin orada bulunan bütün bireyleri, yani beşeri kapsamda insan sermayesini en iyi şekilde değerlendiren ülkelerdir. Biz Bingöl’de bütün hemşehrilerimizi daha iyi daha güvenli, daha gelişmiş, daha kalkınmış bir şehirde yaşaması için daha güzel bir ülkede barış, esenlik, huzur içerisinde daha güzel bir ülkede yaşamaları için gayret sarf edeceğiz. Devlet olmanın gereği bu, gelişmiş olan devletin gereği bu. Her bir santimetre karesini ve her bir ferdini, hiçbirini ihmal etmeksizin özenle, ihtimamla ele alacağız ve insanımızın daha huzurlu, esenlik ve güvenlik içerisinde yaşaması için mesai arkadaşlarımla birlikte çalışma yürüteceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bingöl Valisi Köşger Göreve Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN