Birlik Encümen Seçimi Yapıldı

Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 13:49
Birlik Encümen Seçimi Yapıldı
’ün Genç Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Mayıs ayı 1. Olağan Toplantısı’nda yeni birlik encümen üyelerinin seçimi yapıldı.
Genç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonu’nda yapılan birlik encümen seçimi, Genç Kaymakamı Abdullah Köklü, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demir, İl Genel Meclis Üyesi Arif Andiç, İl Genel Meclis Üyesi Selahattin Atan ve 64 köy muhtarının katılımı ile gerçekleşti. İki İl Genel Meclis Üyesi ve iki de köy muhtarından oluşan komisyonun oluşması için yapılan birlik encümen seçiminde her muhtar en az bir, en fazla iki oy kullandı.
İl Genel Meclis Üyeleri Selahattin Atan’ın 38 ve Arif Andiç’in 34 oy alarak üye seçildikleri birlik encümen seçiminde, aday olan iki muhtardan, Pınaraltı köyü muhtarı Zeki Kurtaran 43 ve Gönülaçan köyü muhtarı Mehmetcan Hamarat ise 37 oy alarak Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne encümen üye seçildi. Yapılan seçim sonrasında konuşan Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Kaymakam Abdullah Köklü, seçimin herkese hayırlı olmasını diledi.
Demokratik bir ortamda muhtarların kendi aralarında yarıştığını kaydeden Kaymakam Köklü, Genç Kaymakamlığı olarak hizmet üretme noktasında her zaman üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birlik Encümen Seçimi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN