Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(Özel Haber) Fotoğrafçılardan Anlamlı Kutlama

Giriş Tarihi: 8.3.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:26
(Özel Haber) Fotoğrafçılardan Anlamlı Kutlama
Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden ’in Ahlat ilçesine gelen fotoğrafçılar, Ovakışla beldesinde bir annenin elini öpüp çiçek takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.
Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) ile Ahlat’ta faaliyet gösteren Bir Dünya Fotoğraf Gezi Kültür ve Turizm Derneği’nin (BİDFOD) ortaklaşa düzenlediği etkinlik kapsamında Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden Ahlat’a gelen fotoğrafçılar, ilçeye bağlı Ovakışla beldesinde de fotoğraf çekimleri yaptı. Birçok şehirden gelerek Ahlat’ta buluşan yaklaşık 30 fotoğrafçı, Ovakışla beldesindeki fotoğraf çekimleri sırasında bir annenin Kadınlar Günü’nü kutlayarak çiçek hediye ettiler. Ahlat’ın güzelliği kadar insanının da gönül zenginliğinin olduğuna değinen fotoğrafçılar, ilçe halkının misafirperverliğinin takdire şayan olduğunu belirterek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ovakışla’da bir annenin elini öpmenin de ayrıca mutluluğunu yaşadıklarını kaydettiler.
Kutlamanın ardından oldukça samimi anlar yaşanırken, bayan fotoğrafçıların vermiş oldukları anlamlı mesaj ise, etraftakiler tarafından takdirle karşılandı. Daha sonra köylü kadınla bir süre sohbet eden fotoğrafçılar, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından köylü kadınla vedalaşan fotoğrafçılar, çekimlerine devam ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
(Özel Haber) Fotoğrafçılardan Anlamlı Kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN