Belediyesi Personeline Gıda Kolisi Dağıttı

Giriş Tarihi: 1.7.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Bolu Belediyesi Personeline Gıda Kolisi Dağıttı
Belediyesi tarafından Ramazan ayı sebebiyle çalışan tüm personele gıda kolisi dağıtıldı. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen dağıtıma katılan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,
personelin Ramazan ayını kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte Bolu Belediyesi tarafından belediye personelinin tamamına gıda kolisi dağıtıldı. Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen dağıtımda çalışanlarla bir araya gelen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, tüm personelin Ramazan ayını kutlayarak; “Bizler Bolu Belediyesi’nde geçiciyiz fakat sizler kalıcısınız. Kalıcı olan sizlerin işlerine daha çok sahip çıkması ve benimsemesi gerekiyor. Bu güne kadar çok çalıştınız ve Türkiye’de birçok belediyenin yapamayacağı işleri yaptınız. Fakat beni bilirsiniz ben her zaman daha iyisini isterim ve sizlerin her zaman işinizi daha iyi yapacağınızı biliyorum. Bu sebeple önümüzdeki dönemde birlikte yapacağımız çalışmalarla Bolu çok daha güzel bir kent olacak. Bu güne kadar yaptığınız tüm çalışmalardan dolayı sizleri kutluyor ve başarılar diliyorum. Hepinizin Ramazan ayı mübarek olsun”
Başkan Yılmaz konuşmasının ardından, belediye personellerine gıda kolilerini takdim ederek ayrı ayrı Ramazan aylarını kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bolu Belediyesi Personeline Gıda Kolisi Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN