Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevdalıları Gölcük’te Buluştu

Giriş Tarihi: 7.7.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Bolu Sevdalıları Gölcük’te Buluştu
Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şubesinin geleneksel iftar programı, Bolu Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Gölcük’te yapıldı. Düzenlenen iftarda konuşan Bolu Valisi Aydın Baruş, "Bolu’da göreve başladıktan sonra Bolu’yu iyice tanımaya, insanlarını iyice keşfetmeye başladık ve Bolu insanının yapısının, manevi dünyasının ne kadar sağlam olduğunu gördük" dedi.
Gölcük Tabiat Parkı’nda düzenlenen iftara Bolu Valisi Aydın Baruş ile Nagihan Baruş, Düzce Valisi Ali Fidan ile eşi Fatma Fidan, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, , Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, Yıldırım Beyazit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şube Başkanı Yakup Evirgen, Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu üyeleri, Danıştay üyeleri, Daire Başkanları, ilçe Belediye Başkanları ve daire müdürleri katıldı.
İftar yemeğinin ardından konuşan Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şube Başkanı Yakup Evirgen, “Uzak yakın demeyip iftar programımıza gelen herkese bu iftara katıldığınız için şükranlarımı arz ediyorum, Tabiatın kalbi olan Bolu’da, Bolu’nun tabiat kalbi olan Gölcük’te bize ev sahipliği yaptığı için Bolu Belediye Başkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Uzak yakın demeden, Bolu dışından ve Bolu içinden ve bütün ülkeye yayılmış Boluluları bir araya getirmek için, tanışmak, kaynaşmak ve dayanışmamızı artırmak maksadıyla bundan sonra da programlarımıza devam edeceğiz. Bu programlarının başında da önümüzdeki günlerde çok geniş katılımlı bir piknik planlıyoruz. Bu pikniğimizi de ayrıca sizlere duyuracağız ve bu pikniğimize de hepinizi bekliyor olacağız. Akşamınız hayır olsun” dedi.
Bolu Valisi Aydın Baruş ise, organizasyon nedeniyle Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’na ve Bolu Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Bolu’da göreve başladıktan sonra Bolu’yu iyice tanımaya, insanlarını iyice keşfetmeye başladık ve Bolu insanının yapısının, manevi dünyasının ne kadar sağlam olduğunu gördük. Bu arada bu organizasyonda bir araya gelmek ve burada sizlerle selamlaşmakta benim için bir onur vesilesi oldu. Bundan sonra tüm çabalarımız ve emeklerimiz,sizlerle birlik ve dayanışma içinde Bolu için olacak. Bu birlik ve beraberliğimizi de devam ettirdiğimiz sürece Bolu’nun çok değerli kazançları olacağını düşünüyorum. Bolu için şimdiye kadar yapmış olduğunuz katkılardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve mübarek Ramazan günlerinin Bolu’muza, memleketimize hayırlı olmasını, sağlık ve sıhhat içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmayı diliyorum. Hepinize hayırlı akşamlar, afiyet olsun. Allah sağlık, güç ve kuvvet versin” dedi.
Düzenlenen iftar yemeği konuşmaların ardından çay ikramı ve sohbet ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bolu Sevdalıları Gölcük’te Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN