Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ticaret Borsası İle Akyaka İlkokulu Kardeş Oldu

Giriş Tarihi: 10.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Burdur Ticaret Borsası İle Akyaka İlkokulu Kardeş Oldu
Ticaret Borsası (BTB) Başkanlığı ile merkeze bağlı Akyaka İlkokulu Müdürlüğü arasında “Kardeş Kurum” protokolü imzalandı.
Burdur Ticaret Borsası Meclis Salonu’nda düzenlenen protokol törenine Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar, Akyaka Köyü Muhtarı Süleyman Candan ve Akyaka İlkokulu Müdürü Filiz Aydeniz katıldı. Borsa Başkanı Başar ve Akyaka İlkokulu Müdürü Aydeniz arasında imzalanan protokol ile birlikte Ticaret Borsası ve Akyaka İlkokulu Kardeş Kurum oldu.
İmzalanan protokol hakkında bilgi veren Borsa Başkanı Yılmaz Başar, “Burdur Ticaret Borsası, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da eğitime destek olmaya devam ediyor. Bu çerçevede, merkeze bağlı Akyaka İlkokulu ile kardeş kurum protokolü imzaladık. Bundan sonraki süreçte zaman zaman okulumuzu ziyaret ederek, atıl durumda bulunan araç ve gereçlerin mevzuat çerçevesinde okulumuza devredilmesi, imkanlarımız ölçüsünde maddi ve manevi yardım yapılması gibi konularda destek olacağız” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından ‘Kardeş Kurum’ protokolü imzaladı. Her iki kuruma da hayırlı olsun dileğinde bulunan Borsa Başkanı Başar, “Biz, Burdur Ticaret Borsası olarak her zaman eğitim ve öğretimi ön planda tutuyoruz. Bu proje, imza altına alınmadan öncede biz bu sorumluluğu zaten yerine getiriyorduk. Yine bu proje sayesinde yaptığımız doğru bir iş tescillenmiş oldu” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burdur Ticaret Borsası İle Akyaka İlkokulu Kardeş Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN