Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis Muhtarlarla Huzur Toplantısı Yaptı

Giriş Tarihi: 12.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Polis Muhtarlarla Huzur Toplantısı Yaptı
’un Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü, merkezine bağlı mahalle muhtarları ile huzur toplantısı yaptı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü lokalinde gerçekleştirilen toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk, Toplum Destekli Polislik Büro Amir Vekili Uğur Özdaşdöner, Toplum Destekli Büro Amirliğine bağlı polisler ve 17 mahallenin muhtarları katıldı.
İlçe Emniyet Müdürü Rahmi Öztürk toplantıda yaptığı konuşmasında, genel güvenlik hizmetlerinin ve suçla mücadelenin, sadece polis hizmetleri eksenli değil, çok yönlü ve bütüncül bir şekilde yürütülmesi ve suçla mücadelenin etkin kılınmasının, toplumun güvenlik hizmetlerine etkin şekilde katılımı, desteği ve bilgilendirilmesi ile mümkün olacağını söyledi. Öztürk, "Güvenlik hizmetlerinin etkin ve hızlı yapılabilmesi için toplumla iç içe ve topyekün yürütülmesi amacı ile muhtarların, vatandaşlar ve emniyet mensupları ile sürekli olarak irtibat halinde bulunmaları gerekmektedir" dedi.
Toplantıda mahalle muhtarları ile ilçenin sorunları konusunda görüş alışverişinde bulunulurken, ilçenin daha huzurlu bir hale getirmek için alınabilecek önlemlerle ilgili olarak da, vatandaşların huzurunu bozabilecek en ufak ayrıntıyı bile en kısa sürede emniyete bildirmeleri gerektiği hatırlatıldı. İlçe genelinde yürütülen asayiş ve trafik güvenliği hizmetleri ile okullar çevresinde alınan güvenlik önlemlerinin aktarıldığı toplantıda, trafikte meydana gelen aksaklıkların giderilmesi için yayaların ve araç kullananların trafik işaretleri ve kurallarına uymaları gerektiği vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis Muhtarlarla Huzur Toplantısı Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN