Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cüneyt Yıldız: “Maskeleri Yırtacak Bir Nesil Yetişiyor”

Giriş Tarihi: 23.2.2015 15:18
Cüneyt Yıldız: “Maskeleri Yırtacak Bir Nesil Yetişiyor”
Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, maskeleri yırtacak bir neslin yetiştiğini söyledi.
Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, İmam Hatip Ortaokulu öğrenci temsilcilerini ve okul yönetimini makamında kabul etti. Okul idaresi ve öğrencilerle sohbet eden Yıldız, gençlerin talep ve önerilerini not aldı. Geleceğin teminatının gençler olduğuna vurgu yapan Yıldız, “Bizler yıllarca hasretle beklediğimiz tabloyu Allah’a şükürler olsun bugün yaşıyoruz. İmam Hatip nesli kaldığı yerden yetişmeye devam ediyor. Sizler kendinizi çok iyi yetiştirmelisiniz. Sizler iyi yetişirseniz, sizden sonra gelecek neslin de doğru bir şekilde yetişip, doğru yolda gitmelerini sağlarsınız” dedi.
İslamiyetin birlik ve beraberlik konusuna verdiği önemden bahseden Yıldız, “Ülkesini, milletini seven, doğru yolda giden bir nesil yüzü ak, alnı açık bir şekilde gezer, hakkını savunur. Yüzünde maske ile devletin polisine, askerine, vatandaşın ekmek teknesine saldırmaz. İşte sizler, gençlerimiz, maskeleri yırtacak nesilsiniz. Sizlere güvenimiz tamdır” diye konuştu.
Gürsu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mücahit Bulut, İnşirah suresinin son ayetinin yazılı olduğu tabloyu Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’a takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cüneyt Yıldız: “Maskeleri Yırtacak Bir Nesil Yetişiyor”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN