Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TÜMSİAD’dan Karaloğlu’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 4.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 4.3.2015 16:34
TÜMSİAD’dan Karaloğlu’na Ziyaret
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şubesi, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.
Göreve geldiği günden bu yana Bursa’nın dinamiklerini ziyaret eden TÜMSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi. Sanayicilerden kurulu bir dernek olarak sanayinin meselelerini çözmek istediklerini belirten Arslan, mart ayında yapılacak projelerden bahsetti. Arslan sözlerini şöyle sürdürdü:
“ KOSGEB Bursa Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Akdağ ile birkaç gün içerisinde bir protokol imzalayacağız. Yapacağımız işbirliği ile TÜMSİAD Çırağan Sosyal Tesislerinde 12 - 28 Mart tarihleri arasında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi yapacağız.Bazı sektörlerde kalifiye eleman yetişmediğinden meslekler gelişemiyor. Bizlerde bu etkinliklerimizle bu meseleyi çözmek istiyoruz. Bursa’mızın büyüklerini de tek tek ziyaret edip onların görüşlerinden ve tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Önce Bursa’mıza, sora Türkiye’ye sonra tüm dünyaya fayda sağlayacak işler yapmak istiyoruz” dedi.
Ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Bursa Valisi Münir Karaloğlu, TÜMSİAD Bursa Şubesi’nin yeni yönetimine görevinde başarılar diledi. Karaloğlu TÜMSİAD Bursa Şubesi ile ortak bir zeminde buluşarak, kamu yararına yapılacak olan her türlü işbirliğini yapmaktan mutlu olacaklarını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜMSİAD’dan Karaloğlu’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN