Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Sandığa Sahip Çıkıyor

Giriş Tarihi: 7.3.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:32
AK Parti Sandığa Sahip Çıkıyor
AK Parti il yönetimi ve milletvekilleri, sandık yönetim kuruluyla bir araya geldi.
Türkiye’de toplam 166 bin 657 sandıkta ve Bursa’da ise 5 bin 929 sandıkta bugün sandık yönetim kurulları toplantısı yapıldı. Gaziakdemir Mahallesi sandık yönetim kurulu toplantısına AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Bursa milletvekilleri Hüseyin Şahin, Kemal Şerbetçioğlu ve Hakan Çavuşoğlu katıldı. Türkiye genelinde yapılan ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz’ toplantılarının Gaziakdemir ayağında konuşan İl Başkanı Cemalettin Torun, “7 Haziran seçimlerini, Türkiye’nin yıllarca çile çektiği paralel yapı gibi illegal örgütlerden, vesayet kurumlarından kurtulmanın seçimi olarak görüyoruz. Aziz milletimizin vereceği yetkiyle sivil iradenin temsil edeceği yeni anayasayı da milletimize hediye etme arzusuyla yola çıkıyoruz. Bugün yapmış olduğumuz çalışma bütün Türkiye’de yapılıyor. Türkiye’de toplam 166 bin 657 sandıkta ve Bursa’da ise 5 bin 929 sandıkta bugün aynı anda sandık yönetim kurulları toplantısı yapılıyor" dedi.
Sandık kurullarının önemine işaret eden Torun, "Partimizin teşkilatlanmasında en yüce görevi gören, mahalle ve sokaklarımızda seçmenlerimizle bire bir temas kuran, en ücra noktalarda çalışan, teşkilatlarımızın en önemli görevini üstlenen sandık yönetim kurumları, 3 ana kademe, 3 kadın kolları ve 3 de gençlik kolları üyesinden oluşuyor. Zaman zaman çalışmalarını mahalle ve sandık bölgelerinde yapmaktalar. Bugün seçimlere yönelik tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa’da da Gaziakdemir Mahallesi sandık yönetim kuruluyla bir araya geldik. Bugün Bursa’daki bütün sandık yönetim kurumlarımız toplantı halindeler” diye konuştu.
Milletin desteğine çok ihtiyaçları olduğunu ifade eden Torun, “İnşallah yola 400 milletvekili hedefiyle çıkıyoruz. Bursa’mız her seçim çok büyük destek verdi. İnanıyorum bu seçimde de bize büyük destek verecek. Biz de bu destekle sivil anayasayı hediye etmenin onurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Sandığa Sahip Çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN