Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Abdullah Gül, ’dan Gelin Alıyor

Giriş Tarihi: 9.3.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Türkiye 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yeniden siyasete dönüp dönmeyeceğini konuşurken, Gül ailesi büyük oğullarına ’da gelen istedi. Aslen Kayserili olan Bursalı Tekstilci Abdullah Karadere’nin Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi kızları Zehra Ayşe Karadere ile Ahmet Münir Gül’ün söz yüzüğünü de Abdullah Gül taktı.
Olay Gazetesi’nde yer alan habere göre, herkes onu konuşurken, Gül ailesi sessiz sedasız Bursa’daydı. Hafta sonu Bursa’ya gelen Abdullah Gül için Bursa’daki korumalara bile haber verilmedi, eskort istenmedi. Önce Sheraton Otel’e yerleşen Gül ailesi hayırlı bir iş için Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi’ne gitti.
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi Zehra Ayşe Karadere’nin ailesinin Nilüfer İlçesi’ndeki Çamlıca Mahallesi’nde oturdukları eve giden Gül, burada baba Abdullah Karadere’den kızını oğluna istedi.
Aslen Kayserili olan Bursa’da tekstilcilik yapan Abdullah Karadere’nin evinde iki aile arasında gerçekleşen merasimde Zehra Ayşe Karadere ile Ahmet Münir Gül’e söz yüzüklerini de bizzat 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül taktı.
Gül ailesi, sade tören sonrası Sheraton Otel’de bir grup Bursalı işadamıyla sohbet edip akşam saatlerinde İstanbul’a döndü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Abdullah Gül, Bursa’dan Gelin Alıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN