Yenişehir Cazibe Merkezi İstiyor

Giriş Tarihi: 11.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Yenişehir Cazibe Merkezi İstiyor
’nın Yenişehir İlçesi Kaymakamı Süleyman Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’den ilçede bulunan bin beşyüz dönümlük alana cazibe merkezi yapmasını istedi.
Yenişehir’de Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği spor şenliklerinde konuşan Yenişehir Kaymakamı Süleyman Yılmaz, “Bursa yolu üzerinde Otomotiv test merkezinin yapılacağı bölgede bin 500 dönüm yerimiz var, Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’den bu alana spor kompleksi yapmasını istiyoruz” dedi.
"Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin spora ve sporcuya verdiği önemi ve bu alanlarda yaptıkları yatırımları biliyor ve takdir ediyoruz" diyen Yılmaz "Buraya ilçemiz ve çocuklarımız için içinde spor kompleksleri, kültür merkezleri, eğlence alanlarının olabileceği güzel bir tesisi Osmanlı’nın ilk başşehri Yenişehir’e kazandırmalarını istiyoruz" diye konuştu.
Ardından söz alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise “Yenişehir ilçemize istenilen her şeyi yapacağız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz gözbebeğimiz. Onlara ne yapsak azdır. Gereken her şey yapılacaktır" diyerek Yenişehir’e istenilen hizmetin müjdesini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenişehir Cazibe Merkezi İstiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN