Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmangazi İle MÜSİAD’dan Balkanlar İçin İş Birliği

Giriş Tarihi: 12.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:34
Osmangazi İle MÜSİAD’dan Balkanlar İçin İş Birliği
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yöneticileri Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.
Mustafa Gürses başkanlığındaki yönetim kurulunu makamında kabul eden Başkan Mustafa Dündar, yeni yönetime görevlerinde başarılar diledi. Dündar, “Başta Mustafa abimiz olmak üzere bütün yönetim kurulu üyesi arkadaşlara başarılar dilerim. Sizler açısından yeni bir dönem. Allah, çıktığınız bu yolda mahcup etmesin” dedi.
MÜSİAD’lı işadamlarının gerek genel, gerekse yerel ekonominin temel taşlarından olduğunu söyleyen Başkan Dündar, “Sizler bir hizmet yarışı içerisindesiniz. Özellikle sizlerin ’da ve Türkiye’de gerek istihdam, gerekse üretim yönüyle ekonomik sistemin doğru yürümesine çok ciddi katkılarınız var. MÜSİAD, artık küresel bir aktör. Eğer, ülke ekonomi yolundaysa, diğer taraflarda sıkıntı yok demektir. Hepimizin bildiği gibi, dış güçler ülkemiz üzerindeki oyunlarını ekonomi üzerinden yürütüyorlar. Ancak bu oyunları boşuna. Bizim ülkemiz bu oyunu boşa çıkaracak güçtedir” diye konuştu.
MÜSİAD Bursa Şubesi’nin bugüne kadar gerek belediyeler, gerekse şehrin diğer dinamikleriyle sıkı bir iş birliği içerisinde olduklarına dikkat çeken Mustafa Gürses, “Biz, genel merkezimiz nezdinde Balkanlar’dan sorumlu bir şubeyiz. Malum, Bursa, Türkiye’nin Balkanlar’dan en çok göç alan kenti. Bu nedenle önemli bir yükün altına girmiş oluyoruz. Bizim bu mesuliyetin tek başına kalkmamız çok zor. Bunu ancak, Osmangazi Belediyesi’yle, Bursa Büyükşehir Belediyesi’yle birlikte başarabiliriz. Sizlerin destekleri ve yardımlarıyla inşallah, yeni dönemde buralarda önemli işlere imza atacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmangazi İle MÜSİAD’dan Balkanlar İçin İş Birliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN