Osmangazi Kent Konseyi Yaşlıları Unutmadı

Giriş Tarihi: 21.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Osmangazi Kent Konseyi Yaşlıları Unutmadı
Osmangazi Kent Konseyi Engelliler Meclisi ve Kadınlar Meclisi üyeleri, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası Dolayısıyla DİLRUBA Evleri Yardımlaşma Derneği’nde kalan yaşlı kadınları ziyaret etti.
DİLRUBA Evleri Yardımlaşma Derneği sakinlerine karanfil dağıtan ve çeşitli hediyeler veren Osmangazi Kent Konseyi Başkanı Ömer Eşer ve Engelliler ile Kadınlar Meclisi üyeleri, tek tek sohbet etikleri yaşlılara sağlıklı ömürler diledi. Ziyaretten dolayı moral bulan ve büyük mutluluk duyan yaşlılar da kendilerini unutmayan Osmangazi Kent Konseyi’nin tüm üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Osmangazi Kent Konseyi Başkanı Ömer Eşer, “Yaşlılarımız bizler için birer yol gösterici. Hayatları boyunca elde ettikleri deneyimlerle kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklar olan yaşlılarımızın sorunlarını çözmek, toplumda hak ettikleri yeri almalarını sağlamak her vatandaşın sorumluluğudur. Unutmamalıyız ki bir gün hepimiz yaşlanacağız. Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamayı kendimize borç bilelim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmangazi Kent Konseyi Yaşlıları Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN