Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gaz’a Busıness Inıtıatıves Dırectıons’tan Ödül

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:59
Bursagaz’a Busıness Inıtıatıves Dırectıons’tan Ödül
gaz 22 Mart 2015 tarihinde İsviçre’nin Cenevre şehrinde 17’ncisi düzenlenen Century International Quality ERA Award sürecinde "Gold" kategorisinde ödüle layık görüldü.
Türkiye’nin en büyük doğalgaz dağıtım şirketlerinden olan Bursagaz, 22 Mart tarihinde Cenevre’de BID-Business Initiatives Directions tarafından düzenlenen Uluslararası Kalite ERA Ödülleri’nde altın kategorisindeki ödülün sahibi oldu. Bursagaz’ın liderlik, kalite ve mükemmellik alanlarında gösterdiği başarıyla verilen ödül, uluslararası arenadaki kalite uzmanları, girişimciler ve liderlerden oluşan jürinin değerlendirmeleri neticesinde verildi. 2005 yılından itibaren EFQM Mükemmellik Modeli uygulamaları ile iş yapış tarzını optimize eden Bursagaz, BID tarafından sunulan entegre kalite yönetim metodlarını tatbik ederek, uluslararası arenada da başarıya imza atmış oldu.
Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, uzun yıllardır iş yapış tarzına yansımış olan mükemmellik anlayışının, BID’nin QC100 Toplam Kalite ve Kalite Entegrasyon teknolojisini esas alarak ilerlettiklerini, her yeni yönetim anlayışının kurumsal mükemmellik yolculuğunda kendilerini birkaç adım öteye taşıdığını belirtti. Tola, uluslararası alanda elde edilen başarılarının bir tesadüf olmadığını, 2013 yılında hem Great Place To Work Avrupa ve EFQM en iyi uygulamalar alanlarında elde edilen başarıların, hem de 2014 yılında GRI bazlı oluşturulan sürdürülebilirlik çalışmalarının ve IIP Gold sertifikasyonlarının bu yolda emin adımlarla yürümenin garantisini oluşturduğunu ifade etti.
Tola, bütüncü yönetim yaklaşımının kendilerini bu ödül seviyesine taşıdığını ve mükemmel şirket olma yolunun yeni ve farklı yaklaşımlar geliştirmekten geçtiğini vurguladı.
Özel bir başvuru süreci bulunmayan BID ödülleri, her yıl kalite uzmanları ve uluslararası arenanın önde gelen şirketleri ve liderleri tarafından yapılan araştırmalar neticesinde teklif edilen kuruluşlara veriliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursagaz’a Busıness Inıtıatıves Dırectıons’tan Ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN