Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Clk Uludağ Elektrik’ten spor’a Destek

Giriş Tarihi: 24.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 16:33
Clk Uludağ Elektrik’ten Bursaspor’a Destek
Enerji sektörünün önde gelen firmalarından CLK Uludağ Elektrik ve Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), spor’a sponsor oldu. Bursa’ya ve spora verdiği önemi sponsorluk desteğiyle bir kez daha ortaya koyan CLK Uludağ yöneticileri, Bursaspor yöneticileri ile bir araya gelerek, sponsorluk sözleşmesine resmiyet kazandırdı.
Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç ve UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nı makamında ziyaret etti. Özlüce Tesisleri’ndeki ziyarette sponsorluk sözleşmesi imzalanırken, önümüzdeki yıllarda da desteğin devam edeceği belirtildi. Bursaspor ile imzalanan sponsorluk anlaşması, sezon boyunca birtakım iş birliklerini öngörüyor.
İslamoğlu; “Bursaspor, Bursa için olmazsa olmazlardan. Şehrimizin başarılı takımına destek olmaktan mutluyuz, desteğimiz önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonra da sürecek” dedi.
Ali Erman Aytac ise, “Bursa’da kurulan bir marka olarak takımımızın başarıları ile her zaman sevindik ve gurur duyduk. Bursaspor, Bursa’nın en önemli markası. Biz de bu bölgenin elektrikte en önemli markasıyız. Şehrimizin önemli bir değeri olan kulübümüzün her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ise şunları söyledi:
“Sizler Bursa’da önemli bir markayı temsil ediyorsunuz. Bursaspor’a göstermiş olduğunuz destek için çok mutluyuz. Şu ana kadar vermiş olduğunuz desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Yine CLK Uludağ Elektrik ile Bursaspor’umuzun birlikteliği büyüyerek devam edecek” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Clk Uludağ Elektrik’ten Bursaspor’a Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN