Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekohaber Gazetesi 20 Yaşında

Giriş Tarihi: 7.4.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
Ekohaber Gazetesi 20 Yaşında
iş dünyasının sesi olma vizyonuyla 2 Nisan 1996’dan bu yana yayımlanan EKOHABER, 20’nci yılını kutluyor.
Meslekte 36 yılı aşkın tecrübesiyle Tahsin Ardıç önderliğindeki EKOHABER, ekonominin unsurlarını doğru değerlendiren, sosyo-ekonomik dinamiklerin farkında olan güçlü öngörülere ve uzman analizlere dayalı yayın politikasıyla ekonominin nabzını tutmaya devam ediyor. EKOHABER Gazetesi, Türkiye’de yerel basının en güçlü olduğu Bursa’da, ekonomi gazeteciliğinde bir ilk olmakla birlikte Türkiye çapında da kendine has bir liderlik sürdürüyor.
Güvenilirlik, bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesiyle 1996’da yayına başlayan gazetenin yazar kadrosunda, Prof. Dr. İlker Parasız, Erdem Saker, Yalçın Aras, Kemal Yamankaradeniz, Mevci Ergün, Ahmet Özenalp, Cevdet Akçakoca, Prof. Dr. Erkan Işığıçok, Prof. Dr. Lale Karabıyık, Ali Rıza Akbulut, Öztürk Yazıcı, Eren Ertoksöz, Esin Şeker ve Meftun Tayan gibi önemli isimler yer alıyor.
Ayrıca güncel, sektörel, şirket, patent ve borsa haberlerinin yanı sıra çeşitli başarı öykülerini de gündeme getiren EKOHABER, Bursa ekonomisine katma değer kazandıracak çözümler sunmayı hedefliyor.
Gazete Yönetimi’nden yapılan açıklamada, her yeni döneme yeni bir vizyon ve yayıncılık anlayışıyla başlayan EKOHABER’in ekonomi dinamiklerini değerlendiren, öngörülere ve uzman analizlerine dayalı yayın politikasıyla Bursa’da ekonominin nabzını tutmaya devam ettiği vurgulandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekohaber Gazetesi 20 Yaşında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN