spor Başkanı Bölükbaşı’ndan Anlamlı Ziyaret

Giriş Tarihi: 11.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 11.4.2015 21:53
spor Başkanı Recep Bölükbaşı, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ve DOSABSİAD’ın ortaklaşa yürüttüğü ’Umuda spor, huzura skor’ adlı proje kapsamında futbol eğitimi alan öğrenciler ile biraraya geldi.
Ziyarette, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Ersin, Çocuk Şube Müdürü Ramazan Halıcı, proje koordinatörü Yavuz Yılmaz ve DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül de yer aldı. Bölükbaşı çocuklara hitaben yaptığı konuşmasında, “Burada emniyet teşkilatından ağabeyleriniz ve DOSAB yetkilileri sizlerin spor eğitimi için emek harcıyorlar. Sizlerin burada yapacağınız çalışmalar çok önemli. Bu ortamınızı kaybetmeyin. Sizin gibi olmak isteyen çok çocuk var. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Emniyet Teşkilatımıza ve DOSABSİAD yetkililerine böylesine güzel bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bursaspor olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizleri Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde eğitim alan ağabeylerinizin yapmış olduğu çalışmalara görmek için Vakıfköy’e davet ediyoruz. Onlarla biraraya gelmenizi sağlayacağız. A takımımızın maçlarında da beraber olacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.
İl Emniyet Müdür Yardımcılarısı Zafer Ersin ise, "Başkanımız Recep Bölükbaşı’na buraya kadar gelip, çalışmalarınızı yerinde izlediği için sizlerin adına teşekkür ediyoruz. Başkan size sinyali verdi. Vakıfköy’deki ağabeyleriniz ile bir araya gelmenizi sağlayacak. Sizler de onlar gibi gelecekte Bursaspor forması giymek istiyorsanız çok çalışmalısınız. Ben sizlere antrenmanlarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.
Çocuk Şube Müdürü Ramazan Halıcı ise, "Bu proje 2011 yılında Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, DOSABSİAD ve TFF işbirliği ile 30 çocuk ile hayata geçti. Bu yıl ise 75 çocuğumuz ile devam ediyor" şeklinde konuştu.
Bölükbaşı antrenmanın sonunda eğitim alan öğrencilere Bursaspor forması hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursaspor Başkanı Bölükbaşı’ndan Anlamlı Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN