Başkanın Koltuğuna Oturan Minik Kız, Park Ve Spor Alanı İstedi

Giriş Tarihi: 21.4.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin makamına oturan 6 yaşındaki Eda Mete çocuklar için yeni park alanları yapılmasını istedi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bursa’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin makamına ise Özel Balkabağım Anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Eda Mete oturdu.
Okul Müdürü Almıla Masatlı Özgün ve 6 arkadaşı ile birlikte tarihi belediye binasında Başkan Altepe’yi ziyaret eden Eda Mete, sembolik olarak başkanın koltuğuna oturarak talimat verdi. Belediye Başkanı Recep Altepe’den çocukların daha özgürce oynayabileceği parklar ve spor yapacakları alanlar isteyen Eda Mete ve arkadaşları başkana çiçek takdim ettiler.
Başkan Altepe de talimatı yerine getireceklerini söylerken, çocuklara ve gençlere büyük önem verdiklerini, başarılı sporcular yetiştirdiklerini ifade etti. Tüm çocukların bayramını kutlayan Altepe, bütün amaçlarının daha sağlıklı ve daha özgür gençler yetiştirmenin önünü açmak olduğunu kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanın Koltuğuna Oturan Minik Kız, Park Ve Spor Alanı İstedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN