Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dart Şenlikleri’nde İlk Ödüller Sahiplerini Buldu

Giriş Tarihi: 21.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
Dart Şenlikleri’nde İlk Ödüller Sahiplerini Buldu
Nilüfer 14. Uluslararası Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen Dart Şenlikleri’nde dereceye girenler ödüllerini aldı.
M. Kemal Coşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda gerçekleşen ‘Dart Şenlikleri’nin ilk etabı tamamlandı. Müsabakalara katılan 24 okuldan Minik Kızlar ve Minik Erkekler kategorilerinde 4’er okul kupa ve madalyalarını aldı. Minik Kızlar kategorisinde Özel Tunçsiper Okulları 1. olurken, Hakan Tan Ortaokulu 2., Özel İlkbahar Okulları3., Ahmet Muharrem Ortaokulu da 4. oldu. Dereceye girenlere ödüllerini Vahide Aktuğ Ortaokulu Müdürü Muhammet Özdemir ile 14. Uluslararası Spor Şenlikleri Kordinatörü Melahat Atlı verdi.
Minik Erkekler kategorisinde de birinciliği Özel Tunçsiper Okulları aldı. Aynı kategoride Canaydın İlkokulu 2., Özel Macide Kahraman Okulları 3., Hakan Tan Ortaokulu 4. olarak kupa ve madalyaların sahibi oldu.
Küçükler kategorisinde de müsabakalar tamamlandı. Dart Erkekler Küçükler kategorisinde Konak Ortaokulu 1., Özel İlkabahar Ortaokulu 2., Doğanköy Ortaokulu 3., İrfaniye Ortaokulu 4. oldu. Dart Kızlar Küçükler’de birinci Doğanköy Ortaokulu, 2. Özel Tunçsiper Ortaokulu, 3. İrfaniye Ortaokulu, 4. Doğanköy Ortaokulu oldu.
Dart Şenlikleri’nde müsabakalar Yıldızlar ve Gençler gruplarında devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dart Şenlikleri’nde İlk Ödüller Sahiplerini Buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN