Başkan Edebali, Yıldırımlılarla Buluşmaya Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 20.6.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
Başkan Edebali, Yıldırımlılarla Buluşmaya Devam Ediyor
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Yıldırımlılarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.
Yıldırım’ı geleceğe taşırken ilçe sakinlerinin fikirlerine önem veren Edebali, her fırsatta Yıldırımlılarla bir araya gelerek fikirlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda Güllük Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan Edebali, mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikayetlerini dinledi. Yıldırım’ı ilçe sakinleri ile birlikte yönettiklerini dile getiren Başkan Edebali, “Bu amaç doğrultusunda hemşehrilerimizle sık sık bir araya geliyoruz. Yıldırım’a değer katacak, geleceğe taşıyacak her fikri önemsiyoruz” dedi.
Ramazan ayı münasebetiyle mahalle ziyaretlerinin artarak devam edeceğini aktaran Edebali, "İlçesindeki gelişmeleri yakından takip eden, yaşadığı bölgeye fayda sağlamaya çalışan hemşehrilerimizin görüşleri bizler için her zaman önemli. Dayanışma ruhu içerisinde Yıldırım’ı el birliği ile geleceğe taşıyacağız" diye konuştu.
Ramazan ayı boyunca Yıldırım’daki devam edecek etkinliklerin de ilçedeki birlik ve beraberliğe katkıda bulunacağını sözlerine ekleyen Başkan Edebali, "Bu kutsal ayda birlik, beraberlik ve dayanışma duygularına katkı koyarak, Yıldırım’ı daha iyi noktalara taşımak hepimizin sorumluluğu. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi Ramazan ayının maneviyatını Yıldırım’da yaşamalarını istiyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Edebali, Yıldırımlılarla Buluşmaya Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN