Bebka 2015 Yılı Teknik Destek Programını Başlattı

Giriş Tarihi: 22.6.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:05
Bebka 2015 Yılı Teknik Destek Programını Başlattı
Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), bölgesel kalkınma için önem arz eden ve bölgesel kalkınmaya ivme kazandıracak çalışmalar için kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknik destek programını başlattı.
BEBKA’dan yapılan açıklamaya göre, kurum-kuruluşların eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanacağı uzman-danışman desteği sağlamaya yönelik olarak açılan toplam 500 bin lira bütçeli teknik destek programı sağlanacak. proje başına 15 bin liraya kadar sağlanacak destek, hizmet alımı yoluyla sağlanacağı belirtildi. Bu programa, yerel yönetimler, kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, endüstri bölgeleri, iş geliştirme merkezleri, birlikler ve kooperatifler başvurabilecek.
Başvuru tarihi ile ilgili yapılan açıklamada ise, teknik destek programının 2015 yılı sonuna kadar açık kalacağı ve başvuruların Temmuz-Ağustos, Eylül- Ekim ve Kasım- Aralık aylarını kapsayan ikişer aylık dönemler halinde değerlendirileceği belirtildi. Programa ayrılan bütçenin belirtilen sürelerden önce kullandırılması durumunda program bütçesinin bittiği internet sitesinden duyurulacak ve yeni başvuru alınmayacak. Programın başvuru rehberine ve daha ayrıntılı bilgiye www.bebka.org.tr adresinden ulaşılabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bebka 2015 Yılı Teknik Destek Programını Başlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN