Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gaz Ailesi İftar Sofrasında Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 23.6.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 13:36
Bursagaz Ailesi İftar Sofrasında Bir Araya Geldi
Alman enerji devlerinden EWE AG’nin yüzde 80 oranla ana hissedarı olduğu gaz, geleneksel olarak düzenlediği iftar programı ile yine çalışanlarıyla bir araya geldi.
Çalışan odaklı yaklaşımlarıyla Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan Bursagaz, her yıl düzenlenen ve tüm çalışanlarını bir araya getirdiği geleneksel iftar programı bu yıl Tavacı Recep Usta’da gerçekleştirildi. İftar programında tüm Bursagaz çalışanları ve EWE Grubu’na bağlı Enervis çalışanları iftar sofrasında buluştu.
Programda kısa bir konuşma yapan Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, Bursagaz olarak her Ramazan ayında çalışanlara yönelik iftar programı düzenlediklerini ve bunu geleneksel hale getirdiklerini ifade etti. Üç yıldır Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında yerlerini koruduklarını ve bu yıl Türkiye’nin en iyi 2’nci işvereni seçildiklerini hatırlatan Tola, “Bursagaz’ın çalışanlarına verdiği değeri, sizler oyladınız. Bunun sonucunda Türkiye’deki en iyi işverenler arasında bu yıl 2’nci seçildik. Bu sonuç bizi çok mutlu etti. Bizleri onurlandıran, bu ödülleri almamızda büyük katkıları olan siz değerli çalışma arkadaşlarıma bu vesileyle tekrar teşekkür ederim” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursagaz Ailesi İftar Sofrasında Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN