Her İlçeye Özel Makine Parkı

Giriş Tarihi: 26.6.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Her İlçeye Özel Makine Parkı
Hizmet ağının tüm ili kapsamasıyla birlikte tüm ilçelere zamanında hizmet ulaştırılması hedefiyle makine parkını her geçen gün genişleten Büyükşehir Belediyesi, 4 greyder ve 2 silindiri daha hizmet filosuna ekledi.
’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçirirken, hizmet ağına yeni eklenen tüm ilçelerde de alt yapı başta olmak üzere her alanda önemli yatırımları başlatan Büyükşehir Belediyesi, hizmette aksamanın yaşanmaması için tüm ilçelerdeki şantiyeleri yeni ekipman ve iş makineleri ile donatıyor. İlçelere has oluşturulan makine parkurları ile iş makinelerinin bir ilçeden baka ilçeye taşınmasının önüne geçilirken, böylelikle çalışmaların daha kısa zamanda sonlandırılması amaçlanıyor.
Bu amaç doğrultusunda yeni alınan iş makineleriyle hizmet filosunu her geçen gün güçlendiren Büyükşehir Belediyesi 4 greyder ve 2 silindiri daha filoya kazandırdı. Sınırların genişlemesiyle birlikte hizmette herhangi bir aksamaya yaşanmaması için güçlü makine parkının daha da önem kazandığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “BUSKİ ve Büyükşehir Belediyesi olarak ekip ekipman ve araçlarımızı günden güne güçlendiriyoruz. Özellikle yerinde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Daha önceki dönemlerde olduğu gibi, yaklaşık 150 - 200 kilometre mesafelerde bulunan bir ilçeden diğerine araçların nakledilmesi dönemi bitti. İnegöl’ün şantiyesi farklı Mustafakemalpaşa’nın farklı. Her araç kendi bölgesinde çalışıyor. Tüm bölgelerimizin ekip ve ekipmanları farklı. Böylece Büyükşehir Belediyesi’nin güçlü ve donanımlı şantiyeleri oluşturuluyor, hizmet tüm alanlara yayılıyor” dedi.
Büyükşehir hizmet filosuna dahil olan 6 aracın yaklaşık 3 milyon liraya mal olduğunu dile getiren Başkan Altepe, yeri araçlarla tüm bölgelerde hizmet taleplerinin daha kısa zamanda karşılanacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her İlçeye Özel Makine Parkı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN