Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’Şehrin Işıkları’ Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Görüyor

Giriş Tarihi: 3.7.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
’Şehrin Işıkları’ Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Görüyor
Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ) tarafından “Şehrin Işıkları” temasıyla Türkiye çapında bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ve geçtiğimiz günlerde sona eren fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflar, lıların beğenisine sunuldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği fotoğraf sergisi 8 Temmuza kadar açık olacak.
Sosyal etkinlik faaliyetleri kapsamında 1 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ve yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği 856 adet fotoğraf arasında dereceye giren birbirinden güzel fotoğraflar, Zafer Plaza AVM’ de düzenlenen sergide fotoğraf severlerle buluştu. www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yüklenen fotoğraflar arasında yapılan değerlendirme sonucu dereceye giren ilk 50 fotoğraf, düzenlenen sergide Bursalılar tarafından yoğun ilgi gördü. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’nın elektrik dağıtımını yapan UEDAŞ tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘şehir ve ışık’ temalı fotoğraf yarışmasında dereceye girip sergilenmeye hak kazanan fotoğraflar 1-8 Temmuz tarihleri arasında görülebilecek.
Sergiyi Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ile birlikte gezen Uludağ Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mesut Efe, "Bu yıl 3’üncüsünü düzenlediğimiz yarışmada yüzlerce fotoğrafçının gönderdiği birbirinden güzel fotoğrafları fotoğraf severlerle buluşturmaktan dolayı mutluyuz. 8 Temmuz tarihine kadar sürecek sergiye vatandaşlarımızın şimdiden göstermiş olduğu ilgi bizleri oldukça sevindirdi. Tüm Bursalıları bu güzel fotoğrafları yakından incelemeye davet ediyorum" dedi.
Fotoğraf yarışmasını geleneksel hale getireceklerini hatırlatan Mesut Efe, sergiyi Bursa’dan sonra Ankara ve firmanın hizmet bölgesi olan Balıkesir, Çanakkale, Yalova’daki sanatseverlerle buluşturacaklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
’Şehrin Işıkları’ Fotoğraf Sergisi Büyük İlgi Görüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN