Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su Kampanyası

Giriş Tarihi: 10.7.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su Kampanyası
Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sıcak yaz aylarında sokak hayvanlarının su ve beslenme ihtiyaçlarını gidermek amacıyla ‘bir kap su, bir dolu hayat’ sloganıyla kampanya başlattı.
Sıcak yaz aylarının gelmesiyle sokak hayvanlarına yönelik kampanya başlatan Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, ’bir kap su, bir dolu hayat’ sloganıyla vatandaşları duyarlı olmaya davet ediyor. Yaz aylarında sıcak havanın etkisiyle sokak hayvanlarının su ve beslenme ihtiyacını gidermek isteyen Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sokak hayvanları için özel hazırlanan su kaplarını vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıyor. Vatandaşlara su kaplarının yanı sıra çeşitli bilgilendirme broşürlerinin de verilerek sokakta yaşayan canlıların insanlar kadar yaşam hakkı taşıdığı vurgulanıyor.
Sokak hayvanlarının yaşam koşullarının korunması için yıl boyunca çeşitli kampanya ve etkinlikler düzenleyen Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sokakta yaşayan canlıların su ve beslenme ihtiyacının giderilmesi için vatandaşları kapılarının önüne bir kap su koymaya davet ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN