Gemlik Belediyesi Sokaktaki Hayvanları Susuz Bırakmayacak

Giriş Tarihi: 15.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Gemlik Belediyesi Sokaktaki Hayvanları Susuz Bırakmayacak
Gemlik Belediyesi’nin sokaktaki hayvanlara yönelik uygulamaları ara vermeden sürüyor.
Gemlik Belediyesi sosyal sorumluluk kapsamında hayvanlara yönelik su kapları dağıtımı tüm hızıyla devam ediyor. Gemlik Belediyesi’nin parklar, caddeler ve sokakların yanı sıra kırsal kesime bırakacağı su kapları dağıtımı yapıldı. Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol, Sağlık İşleri Müdürü Sabri Emre, Zabıta Müdürü Erol Bütün ve Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği (DOHAYKO) Başkanı Ümran Akyavaş’ın da katıldığı törende 100 adet su kabı hayvan severler ve belediye ekipleri tarafından ilgili bölgelere konuldu.
Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol, kış aylarında yiyecek, yaz aylarında da hem yiyecek hem de su kapları gibi hayvan haklarına yönelik projeleri devam ettirdiklerini belirterek, sokaktaki dostlar için daha kalıcı projeler konusunda da çalışmaların devam ettiğini bildirdi.
Akyavaş’ta, Gemlik Belediyesi’nin kuş evleri, kedi evleri, kış aylarında yiyecek kampanyası gibi uygulamalarının yanı sıra yaz aylarında geleneksel hale getirdiği su kapları dağıtımının önemine değinerek, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol’a teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gemlik Belediyesi Sokaktaki Hayvanları Susuz Bırakmayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN