(Özel Haber) Manipülasyon İle Çifte Bayram Sevinci

Giriş Tarihi: 25.9.2015 08:28 Güncelleme Tarihi: 25.9.2015 09:25
Balıkesir’den tedavi için ’ya gelen Fatma Karaca, 6 aydır çektiği bel fıtığı ve leğen kemiği kaymasından 8 seansta kurtuldu. Manipülasyon tedavisiyle sağlığına kavuşan 50 yaşındaki Karaca, çifte bayram sevinci yaşadı.
6 ay önce yanlış bir hareket sonucu bel ağrılarının yanı sıra leğen kemiğinde kayma meydana gelen Fatma Karaca, doktor doktor dolaşmaya başladı. Ameliyat masasına yatacakken manipülasyon tedavisi ile tanışan Karaca, “6 ay önce yanlış bir hareketimden dolayı sol lığın kemiğimin o tarafının küt değini hissettim. Gitmediğim doktor kalmadı. MR çekildi. Bel fıtığı dendi. Ama ben başka bir şeylerinde olduğunu hissediyordum. İnternet üzerinden araştırma yaparken manipülasyon tedavisi ile karşılaştım. Daha sonra Ali Şahabettinoğlu’nun tedavi merkezine geldim. 8 seansta bütün ağrılarımdan kurtuldum. Şu anda her işimi kendim yapabiliyorum. Eskiden emekleyerek hareket edecek seviyeye gelmiştim” dedi.
Manipülasyon tedavisiyle bel ve boyun fıtığında başarıya ulaşıldığını ifade eden Fizik Tedavi ve Manipülasyon Uzmanı Ali Şahabettinoğlu, “Fatma hamın bize geldiğinde şiddeti bel ve bacak ağrısı vardı. Bunun yanı sıra leğen kemiği ile kuyruk sokumu arasındaki eklemde fonksiyon bozukluğu söz konusuydu. Buna bağlı olarak sol bacağında 2 santimetrelik kısalma vardı. 8 seans sonrasında bunların hepsinden kurtuldu. Artık günlük hayatına döndü. Kısaca Fatma hamına çifte bayram yaşıyor" diye konuştu.
Manipülasyon tedavisi hakkında bilgi veren Şahabettinoğulu, “El yardımıyla rahatsızlık çekilen bölgeye birtakım germe, dönme, çevirme gibi teknikler uyguluyoruz. Genellikle haftada 2 seans halinde tedavi ediliyor. Basit bir rahatsızlıkta tedavi 3, orta rahatsızlıkta 6, ağır tedaviler için ise 10 seans sürüyor" diye kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
(Özel Haber) Manipülasyon İle Çifte Bayram Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN