Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Voleybol İl Şampiyonu Kızlardan Kurum Ziyaretleri

Giriş Tarihi: 10.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Voleybol İl Şampiyonu Kızlardan Kurum Ziyaretleri
Voleybol İl Şampiyonu olan Umurbey Orta Okulu Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz’ı ziyaret etti.
Küçük Kızlar kategorisinde Çanakkale İl Şampiyonu olan Umurbey Orta Okulu öğrencileri kurum ziyaretlerini gerçekleştirdi. Lapseki Kaymakamlık Toplantı Salonunda sporcularla bir araya gelen Kaymakam Tavlı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz şampiyona hakkında bilgiler aldı. Sporcu antrenörü ve aynı zamanda Umurbey Orta Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Tanju Tezcan şampiyon kızların 16 ila 19 Mart 2015 tarihleri arasında Manisa’da gerçekleşecek olan Voleybol Bölge Şampiyonasında Çanakkale ilini temsil edeceklerinin müjdesini verdi. İl Şampiyonasındaki hazırlık sürecini ve başarı öyküsünü de nakleden antrenör Tanju Tezcan sporcuların bölge şampiyonasında iddialı olduklarını belirtti.
Kaymakam Tavlı sporun gençlere beceri ve kişisel gelişim olmak üzere farklı değerler kattıklarını da belirterek ’’ İnşallah bölge şampiyonasında da güzel neticelerle dönersiniz. Çanakkale’mizi layıkıyla temsil edeceğinize inanıyoruz. Hem sporsal gelişim yönünden hem de derslerdeki akademik başarı yönünden ileride olmanız bizleri de ayrıca sevindirdi. Daha da güzel işler yapabileceğinize inanıyoruz" diyerek moral aşıladı. Şampiyon Minik Kızlar Voleybol takım kaptanı İlkem Can Manisa’daki şampiyona da ellerinden geleni yapacaklarının sözünü verdi. Kurum ziyaretlerine katılanlar arasında Umurbey Orta Okulu Müdürü Sezgin Tuna, Umurbey İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Akyol’da yer aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Voleybol İl Şampiyonu Kızlardan Kurum Ziyaretleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN