‘Bu Topraklara Vefa Borcum Var’

Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:50
‘Bu Topraklara Vefa Borcum Var’
Ak Parti 1’nci sıra Milletvekili Adayı Bülent Turan, basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Turan, "Bu topraklara vefa borcum var. Ben Çanakkale’liyim bunu tartışmam” dedi.
Truva Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısına Ak Parti İl Başkanı Erdener Can, Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan, Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ve partililer katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Ak Parti 1’nci sıra Milletvekili Adayı Bülent Turan, “Dünyayı da gezsem mezarımın olacağı yer Çanakkale. Makamların gelip geçici olduğunu en iyi bilenlerdenim. 7 Hazirandan sonra MHP ve CHP ile ortak paydalarda Çanakkale için çalışacağız. Diğer adaylara üslup konusunda yanlış davranmayacağım” dedi.
Erzurum Belediyesiyle görüştüğünü belirten Bülent Turan, 30 şişme oyun grubu istediklerini ve söz aldıklarını belirtti. Turan, “30 şişme oyun grubu geldiğinde parti ayırt etmeksizin CHP, MHP ve AK Partili belediyeleri arayarak kimlerin ihtiyacı olduğunu öğrenip, onlara ulaşmasını sağlayacağız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Mehmet Daniş’le birlikte birinci yarıyı bitirdik. Biz, bayrağı 2’nci yarıda devir aldık. Allah utandırmasın” diye konuştu. Ak Parti Milletvekili Adayı Bülent Turan, Bursa’dan Çanakkale’ye küçük uçak seferleri düzenleyerek ulaşımı 20 dakikaya indirmek istediklerini söyledi. Turan, bunun için çalışma yapacaklarını, projenin uygulanabilirliği olması halinde ise startı vereceklerini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Bu Topraklara Vefa Borcum Var’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN