Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çan Meslek Yüksek Okulundan Görkemli Mezuniyet Töreni

Giriş Tarihi: 13.6.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 14.6.2015 02:07
Çan Meslek Yüksek Okulundan Görkemli Mezuniyet Töreni
Onsekiz Mart Üniversitesi Çan Meslek Yüksekokulu’nun 2014-2015 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Çan H.İbrahim Bodur Stadyumu’nda yapıldı.
Mezuniyet Törenine; İlçe Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Garnizon Komutanı Bnb. Hakan Fırat, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, C.Başsavcısı Ömer Demirgöz, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Hasan Orhun Köksal, çevre ilçelerden gelen yüksekokul müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, kamu kurum ve kuruluşlarıyla özel sektör temsilcileri, öğretim elemanları, öğrenciler ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen aileleri katıldı.
Çan Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin sergilediği Çanakkale yöresi oyunun ardından Çan Meslek Yüksekokulu’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Okul Birincisi Durmuş Kapar, Okul ikincisi Pazarlama Programı öğrencisi Şakir Avcı ve Okul üçüncüsü Mimari Dekoratif Sanatlar Programı öğrencisi Özge Gören’e ödülleri ÇOMÜ Rektör Danışmanı Prof. Dr. Hasan Orhun Köksal verdi. Bölümler bazında dereceye giren öğrencilerde başarı belgelerini ve hediyelerini aldılar.
Ödüllerin dağıtılmasının ardından MYO Müdürü Erat, akademisyenler ve idari personelle program bazında mezun olan öğrencilerin tören geçişleri gerçekleştirildi. H. İbrahim Bodur Stadyumdaki törenin sonunda mezun olan öğrenciler hep birlikte keplerini havaya atarak mezuniyet coşkusunu ve sevincini yaşadılar. Ardından 80. Yıl Havuz Başında düzenlenen Mezuniyet Balosuna geçen gençler ve aileleri gece boyunca doyasıya eğlenerek mezun olma coşkusunu yaşadılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çan Meslek Yüksek Okulundan Görkemli Mezuniyet Töreni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN