Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi

Giriş Tarihi: 27.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi
Belediyede geçici işçi iken 2014 yılında yapılar yerel seçimlerinde MHP’den belediye başkanı seçilen Halil Muratoğlu, halen elinde kazma kürekle çalışarak ilçenin sorunlarına çözüm olmaya çalışıyor.
’nın Bayramören ilçesinde 1993 yılında belediyede geçici işçi olarak göreve başladıktan sonra çeşitli birimlerde çalışan, son olarak da itfaiyeci olarak görev yaparken aday olduğu MHP’den Belediye Başkanı seçilen Halil Muratoğlu, makam mevki tanımıyor. İlçe ziyaretleri dışında makam aracı kullanmayan Muratoğlu, halen elinde kazma-kürekle çalışmaya devam ediyor.
İlçeyi güzelleştirme çalışmaları kapsamında takım elbise ve kravatını çıkartan Muratoğlu, makam-mevki için değil, hizmet için bu koltuğa talip olduğunu belirterek kaldırım temizliyor, çiçek dikiyor.
Yıllardır işçi iken belediye başkanı olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Muratoğlu, "Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin. Allah bize bu kutlu görevi nasip ettiyse, bu göreve layık olmak için çalışmamız gerekiyor. Elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Görevim ne olursa olsun, bugüne kadar çalışmayı hiç bırakmadım, bırakmayı da düşünmüyorum. Bugüne kadar belediyenin işçisiydim, artık ilçenin işçisiyim" ifadelerini kullandı.
Muratoğlu, Allah’ın rızasını kazanmak için çalıştığını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mevsimlik İşçi Olarak Çalıştığı İlçede Belediye Başkanı Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN